INFORMÁCIE K NÁKUPU

Tovar je doručovaný kurierskou službou DPD. Cena za dodanie tovaru (poštovné) je závislá od miesta dodania, hmotnosti a veľkosti zásielky a od spôsobu zvolenej platby za tovar. Cena za dodanie tovaru sa Vám zobrazí po výbere spôsobu zvolenej platby za tovar.

V prípade, že daný model a veľkosť máme skladom odosielame tovar na ďalší pracovný deň od obdržania objednávky.

Pokiaľ tovar nemáme skladom a objednávame ho u výrobcu, je dodanie obvykle do 14-21 dní.

Po vytvorení objednávky v našom obchode Vám príde potvrdzujúci email o s datailami objednávky a jej číslom. Keď bude tovar pripravený na odoslanie,  pošleme Vám email o vybavení objednávky. Kuriérska služba DPD Vám objednávku doručí na ďalší pracovný deň.

V prípade, že doručený tovar je poškodený alebo nefunkčný, je nutné postupovať podľa nášho reklamačného poriadku.

Kupujúci je povinný tovar skontrolovať pri prevzatí a to, pokiaľ to povaha a okolnosti doručenia pripúšťajú, za prítomnosti osoby, ktorá mu tovar odovzdala. Ak pri tejto prehliadke kupujúci zistí, že tovar alebo jeho obal je mechanicky poškodený, kupujúci je oprávnený tovar neprevziať. V takom prípade je predávajúci oprávnený navrhnúť kupujúcemu dodanie náhradného tovaru bez týchto vád. V prípade schválenia návrhu kupujúcim, sa na dodanie náhradného tovaru ako aj ostatné vzťahy medzi predávajúcim a kupujúcim primerane vzťahujú ustanovenia všeobecných obchodných podmienok. Ak kupujúci návrh neschváli, predávajúci mu vráti uhradenú kúpnu cenu tovaru (ak bola kupujúcim zaplatená).

PLATBY A OSTATNÉ

Objednávka sa dá uhradiť prevodným príkazom alebo dobierkou priamo u kuriéra. Metódu platby si zvolíte priamo pri vypĺňaní objednávky v našom obchode.

V prípade, že sme objednávku nespracovali a tovar neobjednali u výrobcu, je možné spraviť zmenu napísaním na email: mediobuv@medimotion.sk

Vyúčtovacia faktúra je doručovaná spolu s tovarom. Na požiadanie faktúru zašleme elektronicky na email zadaný v objednávke.

Áno. Osobné vyzdvihnutie objednávky je možné na odbernom mieste:

MediMotion s. r. o.
Tbiliská 6
831 06 Bratislava